Ładowanie...

Instalacje i Systemy fotowoltaiczne

panele słoneczne, elektrownie i ogniwa

Fotowoltaika to technologia umożliwiająca przetwarzanie światła słonecznego na energię elektryczną

zostań PROSUMENTEM

Instalacja, montaż, konfiguracja

previous arrow
next arrow
Slider

Regulatory ładowania (sterowniki solarne)

Regulator ładowania MPPT wyposażony w funkcję szybkiego śledzenia maksymalnej mocy modułów fotowoltaicznych doskonale sprawdzi się przy panelach o napięciu wejściowym do 100V DC (dla regulatora 15A,20A) lub o napięciu wejściowym do 150V DC (dla regulatora 30A,40A,50A). Napięcie wyjściowe systemu 12V/24V, co pozwala na szerokie możliwości zastosowania. Rozpoznawanie napięcia systemu odbywa się w sposób automatyczny.

Innowacyjność tych urządzeń polega na zastosowaniu śledzenia optymalnych parametrów pracy oraz napięcia paneli. Pozwoli to uzyskać o 10% - 30% wyższą sprawność i wydajność niż przy zastosowaniu wolniejszego regulatora PWM.

Szybkie śledzenie maksymalnego punktu mocy (MPPT) szczególnie ważna cecha w pochmurne dni, kiedy natężenie światła stale się zmienia. Wydajność do 30% wyższa niż przy regulatorach PWM.

Przedłużoną żywotność baterii zapewnia ładowanie w trzech etapach: ładowanie szybkie, stałe, oraz tzw. pływające. Dłuższa żywotność akumulatora to lepsza rentowność inwestycji!

Możliwość zastosowania dowolnych modułów PV w instalacji fotowoltaicznej!

Niniejsza oferta zawiera propozycję montażu i użytkowania systemu mocowań paneli fotowoltaicznych. Zwracamy uwagę na fakt, że propozycja ta nie stanowi projektu instalacji fotowoltaicznej i nie może projektu takiego zastępować. Właściwy dobór systemu mocowań paneli fotowoltaicznych oraz elementów wchodzących w jego skład należy odpowiednio skonfigurować i zaprojektować przed montażem systemu.

KONTAKT

Masz jakieś sugestie, komentarz lub pytanie? Prosimy o kontakt!

ADRES

Centrum EL-BUD
ul.Bema 1b
38-500 Sanok
  • 1