Ładowanie...

Instalacje i Systemy fotowoltaiczne

panele słoneczne, elektrownie i ogniwa

Fotowoltaika to technologia umożliwiająca przetwarzanie światła słonecznego na energię elektryczną

zostań PROSUMENTEM

Instalacja, montaż, konfiguracja

previous arrow
next arrow
Slider

Co to jest inwerter (falownik)?

Falownik to urządzenia elektroniczne, które steruje pracą systemu fotowoltaicznego. Inwerter dokonuje konwersji prądu stałego wytwarzanego przez system fotowoltaiczny na prąd zmienny o parametrach umożliwiających zasilanie urządzeń elektrycznych, a także jego dostarczanie do sieci elektroenergetycznej. W przypadku awarii sieci elektroenergetycznej inwerter odcina system fotowoltaiczny, uniemożliwiając w ten sposób dostarczanie wyprodukowanej energii do sieci.

Nasza oferta

Oferujemy nowoczesne inwertery, czyli urządzenia elektroniczne umożliwiające sterowanie systemem fotowoltaicznym. Jego zadaniem jest konwersja prądu stałego, który wytwarzany jest przez system fotowoltaiczny na energię prądu przemiennego. Dzięki uzyskaniu odpowiednich parametrów energii, można nią zasilić urządzenia elektryczne i sieci elektroenergetyczne.

Inwerter pozwala również na odcięcie systemu w sytuacji, gdy awarii ulegnie sieć elektroenergetyczna. Dzięki temu wyprodukowana energia nie dotrze do sieci.

solaredge

SOLAREDGE

SolarEdge jest dostawcą optymalizatorów mocy, inwerterów i programów do monitorowania rozwiązań do fotowoltaiki. Firma została założona w 2006 roku i posiada biura w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, we Włoszech, Japonii i Izraelu.

GOODWE

Firma GoodWe jest ona jedną z największych na świecie, zajmujących się produkcją elektronicznych łączników. O najwyższej jakości produktów świadczy fakt, że korzystają z nich takie firmy jak Apple czy Samsung.

goodwe
sofar

SOFARSOLAR

Inwertery SOFARSOLAR to wyjątkowe produkty na rynku. Wyjątkową niezawodność potwierdza 10-letnia gwarancja producenta, nie wymagająca żadnych dodatkowych opłat, co jest rzadkością dla wielu innych producentów falowników.

SKYMAX

Inwertery hybrydowe Skymax pozwalają na zbudowanie własnego systemu on grid (podłączona do sieci) lub off grid (tzw. wyspowa, niepodłączona do sieci).

skymax
Niniejsza oferta zawiera propozycję montażu i użytkowania systemu mocowań paneli fotowoltaicznych. Zwracamy uwagę na fakt, że propozycja ta nie stanowi projektu instalacji fotowoltaicznej i nie może projektu takiego zastępować. Właściwy dobór systemu mocowań paneli fotowoltaicznych oraz elementów wchodzących w jego skład należy odpowiednio skonfigurować i zaprojektować przed montażem systemu.

KONTAKT

Masz jakieś sugestie, komentarz lub pytanie? Prosimy o kontakt!

ADRES

Centrum EL-BUD
ul.Bema 1b
38-500 Sanok
  • 1